Renáta Bartošová

Na detailech mi záleží. Ráda s nimi pracuji. Soustředím se na svět dress codu a všeho, co se k němu váže. V oboru vizážistiky, kosmetiky a tvorby image se pohybuji přes 20 let.

Moje cesta k dress codu

Nikdy jsem nechtěla splývat s davem a nosit šedé a uniformní oblečení. A to ani v době totalitního režimu, ve kterém jsem vyrůstala. Už tenkrát jsem v sobě našla kreativitu a lásku k odívání. Chuť pracovat s barvami a střihy.

Začala jsem se podrobněji zajímat o jednotlivé druhy textilních materiálů, navrhovat a šít si šaty na babiččině šlapacím stroji značky Singer. K perfektně padnoucímu oblečení neodmyslitelně patřil dokonalý make-up a samozřejmě šperky – v té době spíše bižuterie. Vždy jsem se snažila dbát na detaily a dělám to dodnes.

 Až jednou přišel den, o kterém se mi ani nesnilo: 17. listopad 1989! S přílivem demokracie v roce 1990 se mi otevřely nečekané obzory. V Praze jsem ihned absolvovala kurz vizážistiky v agentuře Artiris. Byl připraven těmi největšími profesionály tehdejší doby. Po absolvování kurzu jsem s velkým nadšením začala podnikat při práci.

Mnoho let jsem pracovala jako image maker poskytující individuální konzultace v Hradci Králové – až do své mateřské. Vždy jsem se zajímala o psychologii. V průběhu mateřské dovolené jsem zvládla absolvovat velmi zajímavý kurz arteterapie. I díky němu se mi daří pochopit lidské pocity, myšlenky, trápení, bolesti, domněnky a předsudky. Další důležitou součástí mé práce je psychologie barev. Barvy o nás říkají mnohé.

Dokonalost na prvním místě

 

Po ukončení mateřské jsem měla možnost nahlédnout do prostředí, ve kterém byla kultura odívání a dress codu vždy velmi důležitá – do bankovního sektoru. Stala jsem se na jeden rok zaměstnankyní banky. Stále mě to ale táhlo k tomu, co mám ráda. Denně jsem přemýšlela nad tím, jak by se díky správně zvolenému dress codu dalo dosahovat lepších obchodních výsledků. Uvědomila jsem si, že moje specializace na vizážistiku, kosmetiku a tvorbu celkové image je tou nejlepší cestou pro mou seberealizaci. Být specialistkou pro dress code mě nesmírně baví a naplňuje. A tak vznikla Tiara.

Mám ráda dokonalost a tou je pro mě právě tiára, ve které se snoubí precizní práce starých mistrů, noblesa a etiketa se stoletou tradicí. Dokonalý soulad. Věřím, že moje TIARA ve spojení s mými zkušenostmi bude pro vás tou pravou volbou.

Těším se na setkání s vámi. S láskou, Renáta.

Provedu vás světem dress codu

Více než 20 let zkušeností

v oboru vizážistika, styling, kosmetika

Mimořádný cit pro detail

soulad barev, vhodné doplňky

Diskrétní přístup samozřejmostí

nejen pro veřejně činné osoby

Dress code ve vaší společnosti

Pro bankovní instituce, pojištovny a korporace, ve kterých je dress code důležitou součástí firemní kultury, nabízím jednorázové přednášky. Pro každého zaměstnavatele jsem schopna na základě jím zvoleného dress codu připravit přednášku na míru.

Zaměřím se nejen na odívání, ale také na vše, co k tomu patří  –  módní doplňky, obuv, kosmetiku, make-up, etiketu.

„Ráda bych poděkovala za velmi zajímavé „školení“ paní Bartošové, které měla pro naši agenturu NN v prostorách Univerzity v Hradci Králové. To, že šaty dělají člověka víme, ale přednáška Renáty Bartošové, která byla vlastně takovým minimem toho, jak se má žena či muž oblékat pro obchodní jednání, byla úžasná! Nebýt toho, že nás tlačil čas pro jiné pracovní školení, rozhodně bychom paní Bartošovou tak snadno nepropustili. A vyžádali jsme si na vedení pokračování! „ Alena L.

NN pojišťovna

Dress code pro veřejně činné osoby

Pro politicky exponované a veřejně činné osoby nabízím individuální konzultace a dlouhodobou spolupráci. Dress code pro fomální a neformální pracovní prostředí,  společenskké akce a formální setkání, rozhovory pro média – na základě osobní konzultace zjistíte, jak být perfektně připraven.

Zaměřím se nejen na odívání, ale také na vše, co k tomu patří  –  módní doplňky, obuv, kosmetiku, make-up, etiketu.

Dress code pro osobní rozvoj

Startujete svoji kariéru? Toužíte po povýšení? Čeká vás pracovní pohovor? Máte před sebou důležité obchodní jednání? Jste odborníci na svém místě, ale nadaří se vám uzavřít žádný obchod? Zapracujte na svém prvním dojmu!

Pomohu vám vytvořit bezchybný první dojem. Díky tomu se budete cítit bezpečněji a sebejistě. Na detailech záleží!